Beautiful Central 4 Bedroom Apart Next2 Kingscross

  • 99 m²
  • 4 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán Beautiful Central 4 Bedroom Apart Next2 Kingscross o rozloze 99 m² se nachází ve čtvrti Bloomsbury 25 minut chůze od Britské muzeum a pojme až 10 hostů. Skládá se z 4 ložnic, 1 koupelen a kompletní kuchyně.

Apartmán se nachází v blízkosti Vyhlídka Sky Garden, což je vzdáleno asi 3 km. Toto ubytování se nachází méně než 4 km od centra města, a St Andrew's Church leží v docházkové vzdálenosti. Apartmán je asi 6 minut chůze od Merkato která nabízí jídla etiopské kuchyně. Vlakové nádraží London Caledonian Road and Barnsbury je vzdáleno pouhých 10 minut chůze od apartmánu.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Beautiful Central 4 Bedroom Apart Next2 Kingscross Londýn
Cosy Central Apartment In Kings Cross St Pancras
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cosy Central Apartment In Kings Cross St Pancras

7.9
Dobrý 46 recenzí
692 m od ubytování
USD 277 USD 249
za noc
Super Central Studio In Kings Cross Perfect For 4 Guests!
Cena pouze pro mobilní zařízení

Super Central Studio In Kings Cross Perfect For 4 Guests!

7.3
Dobrý 24 recenzí
706 m od ubytování
USD 296 USD 266
za noc
Centrally Located 2-Bedroom Apartment In London!
Cena pouze pro mobilní zařízení

Centrally Located 2-Bedroom Apartment In London!

10
Skvělý 1 recenzi
753 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Londyn
    15 km

    Vlaková nádraží

    Kings Cross Station
    1 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 10:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Beautiful Central 4 Bedroom Apart Next2 Kingscross?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Beautiful Central 4 Bedroom Apart Next2 Kingscross patří mimo jiné Londýnské oko, Britské muzeum, Vyhlídka Sky Garden.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Beautiful Central 4 Bedroom Apart Next2 Kingscross apartmán?
      Noční pobyt v apartmán Beautiful Central 4 Bedroom Apart Next2 Kingscross apartmán bude stát 545 £.
    • ❓
      Jaké způsoby platby apartmán Beautiful Central 4 Bedroom Apart Next2 Kingscross akceptuje?
      Apartmán Beautiful Central 4 Bedroom Apart Next2 Kingscross akceptuje následující způsoby platby:
      • Mastercard
      • American Express
      • Visa
    • ❓
      Jsou v blízkosti apartmán Beautiful Central 4 Bedroom Apart Next2 Kingscross apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Beautiful Central 4 Bedroom Apart Next2 Kingscross apartmán patří restaurace Merkato a Liman Restaurant, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 99 m².
    • ❓
      Má apartmán Beautiful Central 4 Bedroom Apart Next2 Kingscross apartmán pračku?
      Ano, pračka je v apartmán Beautiful Central 4 Bedroom Apart Next2 Kingscross apartmán k dispozici.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Londyn
    15 km

    Vlaková nádraží

    Kings Cross Station
    1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Beautiful Central 4 Bedroom Apart Next2 Kingscross Londýn

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít